328/21
Tern. Blå foldecykel, Link C7i, 7 shimano nexus gear. Medfølgende taske med skulderrem.
Dette katalognummer sælges på begæring af advokat, forsikringsselskab eller offentlig myndighed.
Stand
Fremstår med minimale brugsspor. Hjul punkteret? Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Tvangssalg, 1. maj 2024
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
40 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||