2421/​237

Ubekendt kunstner, ca. 1900

Skulptur af hvid marmor i form af en poserende kvinde. Sign. O Kauer. H. 25.

Stand

Fremstår med alders- og mindre brugsspor.

Auktion
Kategori
Vur­dering

3.000 DKK

Solgt

Hammerslag

1.550 DKK

2 bud

Tidspunkt Byder Bud
1.550 DKK
1.500 DKK