2421/237
Ubekendt kunstner, ca. 1900
Skulptur af hvid marmor i form af en poserende kvinde. Sign. O Kauer. H. 25.
Stand
Fremstår med alders- og mindre brugsspor.
Auktion
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
2 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |