2418/582
Sammenklappelig bøjle-knagerække af massiv mahogni med gråblå lakeret baggrund. Udført på Virum Møbelsnedkeri v/ Rasmussen og Brygger. H. 27,5. L. 55,5. D. 6,5/29.
Stand
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Slitage og farveafskrabninger i maling omkring huller til vægophæng.
Auktion
Moderne kunst og design, 30. april 2024
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
7 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |